Czyli właściwie co?
"Oczami Edwarda" to nie dokończona książka Stephanie Meyer licząca zalewnie 12 rozdziałów.
Ponieważ do sieci dostały się wycieki owej książki, autorka zaprzestała jej kontynuowania. W internecie oczywiście można znaleźć, przeczytać początki książki.
Jednakże to będzie moja wersja. Jak ja wyobrażałam sobie Edwarda w tych wszystkich chwilach.
Wpierać się będę tomami sagi "Zmierzch", ale poza tym, jest to moja czysta wyobraźnia.
Ps. Ponieważ jestem zwykłą dziewczyną, żadną pisarką, a z języka polskiego mam zaledwie czwórkę w II klasie technikum, proszę o wyrozumiałość z każdym błędem. Jestem tylko człowiekiem. ;)
Pozdrawiam
SYON monster
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz