niedziela, 24 kwietnia 2016

Moja wersja "Oczami Edwarda"

Czyli właściwie co?
"Oczami Edwarda" to nie dokończona książka Stephanie Meyer licząca zalewnie 12 rozdziałów.
Ponieważ do sieci dostały się wycieki owej książki, autorka zaprzestała jej kontynuowania. W internecie oczywiście można znaleźć, przeczytać początki książki.
Jednakże to będzie moja wersja. Jak ja wyobrażałam sobie Edwarda w tych wszystkich chwilach.
Wpierać się będę tomami sagi "Zmierzch", ale poza tym, jest to moja czysta wyobraźnia.

Ps. Ponieważ jestem zwykłą dziewczyną, żadną pisarką, a z języka polskiego mam zaledwie czwórkę w  II klasie technikum, proszę o wyrozumiałość z każdym błędem. Jestem tylko człowiekiem. ;)

Pozdrawiam
SYON monster

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz